Esthetic Dental Studio

Martin Bartoszcze

Założyciel kliniki Esthetic Dental Studio. Stomatologia estetyczna jest dla niego czymś więcej, niż tylko leczeniem zębów – jest niesieniem pacjentom pomocy w odzyskaniu pewności siebie i odnalezieniu w sobie piękna, którego nie dostrzegali wcześniej. Jak mówi, to jego hobby, zamiłowanie i wielka pasja, w którą wkłada całe swoje serce.

W pracy dla Doktora Martina kluczowe jest poznanie przekonań pacjentów na temat swoich uśmiechów, oczekiwań oraz wyobrażeń o ich odmianie.

Specjalizuje się w stomatologii interdyscyplinarnej – cyfrowym projektowaniu uśmiechu, zaawansowanym leczeniu implantologicznym, chirurgicznym, periodontologicznym, a przede wszystkim esencją stomatologii, którą jest leczenie protetyczne, przy wykorzystaniu licówek porcelanowych. Zawsze podkreśla jak ważna jest rola technika dentystycznego w uzyskaniu perfekcyjnych efektów leczenia.

W stomatologii największą wagę przywiązuje do precyzji, dlatego wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu mikroskopu stomatologicznego. Przeprowadzane przez Doktora Martina zabiegi są całkowicie bezbolesne i odbywają się w komfortowych warunkach oraz miłej, bezpiecznej atmosferze. Stale uczestniczy w szkoleniach podnoszących komfort pacjentów oraz doskonalących jego umiejętności zawodowe.

Prywatnie od lat pasjonuje się koszykówką, podróżuje oraz stawia swoje pierwsze kroki w kitesurfingu.

x

    Skontaktuj się z nami!

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki lub do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania treści na mój adres email podany powyżej w formularzu kontaktowym.