Esthetic Dental Studio

Klinika stomatologiczna Esthetic Dental Studio, założona przez Doktora Martina Bartoszcze, to miejsce stworzone, aby każdy pacjent poczuł się wyjątkowo. Wizja stworzenia miejsca zapewniającego najwyższe standardy w stomatologii oraz doskonałą, kompleksową obsługę pacjentów, przerodziła się w powstanie kliniki Esthetic Dental Studio.

Esthetic Dental Studio – dlaczego właśnie my?

Tworzenie pięknych, a jednocześnie naturalnych uśmiechów, stanowi misję kliniki. Prace naszych lekarzy odmieniają życie pacjentów na wielu poziomach. Pomagają im odnaleźć w sobie niedostrzegane wcześniej piękno i odzyskać pewność siebie. Nie tylko spełniają, ale często także przewyższają oczekiwania względem efektów leczenia estetycznego.

Wszystkie zabiegi przeprowadzane są z zachowaniem szczególnej dbałości o najwyższą jakość, komfort i poczucie bezpieczeństwa przez cały proces leczenia. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, specjaliści zawsze dostosowują plan leczenia do jego potrzeb.

Nasi lekarze w swojej pracy zachowują ogromną dbałość i precyzję działania. Kierują się ponadto poczuciem estetyki, co jest szczególnie istotne podczas projektowania idealnego uśmiechu. Zabiegi przeprowadzają w bezboleśnie podanym znieczuleniu, aby pacjenci czuli się komfortowo.

Najwyższej jakości sprzęt stomatologiczny i wyposażenie wnętrza

O wyjątkowości kliniki Esthetic Dental Studio świadczy jednak nie tylko zespół doświadczonych specjalistów z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej, czy współpraca z najlepszymi laboratoriami dentystycznymi. Cechą charakterystyczną naszej kliniki jest także najwyższej jakości sprzęt. Nasi specjaliści wykonują zabiegi nawet w 25-krotnym powiększeniu, które jest uzyskiwane dzięki zastosowaniu mikroskopów zabiegowych. Urządzenia te są również wyposażone w aparaty fotograficzne, które pozwalają utrwalić efekty na zdjęciach. Dzięki temu każdy pacjent może natychmiast przekonać się o znakomitych rezultatach pracy lekarza.

Klinika dysponuje ponadto nowoczesnym tomografem 3D. Sprzęt wykorzystywany jest do planowania pozycji implantów, leczenia kanałowego, chirurgicznego, periodontologicznego i ortodontycznego. Istnieje także możliwość wykonania na miejscu zdjęcia panoramicznego. Niniejsze urządzenie to sprzęt z najwyższej półki. Wyzwala minimalną dawkę promieniowania, ale odwzorowuje stan uzębienia pacjenta bez uszczerbku na dokładności.

Klinika dba nie tylko o estetykę uśmiechu pacjentów, ale także – wystroju wnętrza. Niewątpliwą zaletą kliniki jest niezwykły design wnętrz, który stanowi dopełnienie filozofii jej działania. Naszym priorytetem jest zapewnienie każdemu pacjentowi maksimum komfortu. Dlatego też gabinety Esthetic Dental Studio wyposażone są w wygodne fotele  stomatologiczne z miękką tapicerką oraz pamięcią kształtu. Podczas zabiegu pacjent ma możliwość skorzystania z nausznych słuchawek i oglądania telewizji, celem minimalizacji stresu.

Zachęcamy do zapoznania się z działalnością naszego zespołu specjalistów i zapraszamy!

Dlaczego my?

nowoczesny sprzęt

doświadczony personel

wygodne płatności

Płatności ratalne

Personel

Nasz personel to zespół profesjonalistów, którzy z pietyzmem podchodzą do zawodu stomatologa. Wciąż podwyższamy nasze kwalifikacje w zakresie leczenia stomatologicznego i medycyny estetycznej. Liczne skończone kursy potwierdzają naszą wiedzę i nasz profesjonalizm. Zwracamy szczególną uwagę na obsługę klienta. Poznaj poszczególnych członków naszego zespołu.

x

    Skontaktuj się z nami!

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki lub do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania treści na mój adres email podany powyżej w formularzu kontaktowym.