Esthetic Dental Studio

Czym zajmuje się stomatologia estetyczna?

Nasza klinika stomatologii estetycznej wspiera każdy rodzaj leczenia stomatologicznego, by uśmiech Pacjenta był nie tylko zdrowy i funkcjonalny, ale też w pełni estetyczny.
Oferujemy bogaty wachlarz zabiegów, które nasz zespół specjalistów przeprowadza ściśle w oparciu o indywidualny plan leczenia oraz DSD (Digital Smile Design) – cyfrowe planowanie uśmiechu.
Nasz wykwalifikowany personel oraz nowoczesny sprzęt pozwala nam przeprowadzić zarówno plastykę dziąseł, jak i odbudowę zębów w prawidłowej okluzji.
Kompleksowe leczenie w naszej klinice wraz z odpowiednio dobranymi zabiegami stomatologii estetycznej umożliwia wykreowanie idealnego uśmiechu.
Dzięki temu nie tylko wygląd, ale też jakość życia życia, pewność siebie i komfort Pacjenta ulega znacznej poprawie.
Stomatologia estetyczna Gdańsk Esthetic Dental Studio – tutaj podarowujemy Pacjentom nowe życie!

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej

Nasza klinika stomatologii estetycznej zapewnia holistyczne i kompleksowe podejście, dlatego posiadamy bogatą ofertę zabiegów pozwalających na zarówno niewielkie zmiany, jak i całościową przebudowę uśmiechu. W zależności od potrzeb i oczekiwań Pacjenta, możliwa jest korekta kształtu zębów, korekta linii dziąseł, a także uzupełnienie braków zębowych.
Nasze licówki i korony pełnoceramiczne opracowywane są przez najlepszych techników dentystycznych z użyciem najwyższych jakościowo materiałów, dzięki czemu nowy uśmiech cechuje najwyższa estetyka i trwałość.

Wybielanie zębów w Esthetic Dental Studio

Nasza klinika stomatologii estetycznej oferuje również profesjonalne wybielanie zębów, dzięki któremu już po jednej wizycie można cieszyć się pięknym uśmiechem.
Na zęby nakładamy specjalny preparat z 30% nadtlenkiem wodoru, który przenika wgłąb struktur zęba, powodując utlenianie się przebarwień. Efektem jest jasny, piękny uśmiech nawet do 3 lat.

Licówki porcelanowe – poprawa uśmiechu i koloru zębów

Za pomocą licówek można natychmiast cieszyć się pięknym, nieskazitelnym uśmiechem. Są to cieniutkie płatki porcelany, które zakłada się na zęby przednie. W tym celu na powierzchnię zęba nakłada się najpierw specjalny cement.
Po nałożeniu licówek w odpowiednich miejscach są one naświetlane lampą polimeryzacyjną, by doprowadzić do ich skutecznego zamocowania na zębach.

Co zyskasz dzięki stomatologii estetycznej?

Nasza klinika stomatologii estetycznej zapewnia harmonijny, zdrowy uśmiech nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych problemów zarówno z funkcją zgryzu, jak i jego estetyką.
Nasze profesjonalne zabiegi są w stanie znacząco poprawić jakość życia – Pacjent może znów swobodnie jeść, śmiać się i udzielać się towarzysko.

Klinika stomatologii estetycznej – odwiedź Esthetic Dental Studio

Klinika stomatologii estetycznej Esthetic Dental Studio powstała z myślą o umożliwieniu wszystkim Pacjentom spełnienia marzeń o olśniewającym uśmiechu.
Nie wszystko wymaga złożonych zabiegów – czasem może się okazać, że już niewielka korekta (jak np. bonding zębów w celu zamaskowania diastemy) pozwala na spektakularną zmianę.
Dlatego zawsze warto odbyć konsultację w gabinecie stomatologicznym, gdzie specjaliści różnych dziedzin medycyny przedstawią najlepsze rozwiązanie dla naszego przypadku.
Większość zabiegów stomatologii estetycznej jest małoinwazyjnych i nie powoduje bólu. Pozostałe zawsze przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym z wykorzystaniem nowoczesnego systemu do znieczuleń komputerowych SleeperOne 6.
Wszystkie etapy, a także spodziewane efekty leczenia szczegółowo omawiamy, a przemiły personel naszej kliniki zawsze dba o to, by Pacjent czuł się w pełni bezpiecznie i komfortowo.

x

    Skontaktuj się z nami!

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki lub do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania treści na mój adres email podany powyżej w formularzu kontaktowym.